skip to Main Content
BİZİ ARAYIN +90 272 213 49 50

Online Avukat Hizmeti Neden Gereklidir?

Avukat ara avukata sor hizmeti çağımızda bir zorunluluk haline gelmiştir. Özellikle Covid-19 salgınından sonra, hizmet sektörlerinin pek çoğu gibi avukatlık sektörü de online platformlarda daha fazla yer almaya başlamıştır. Başka bir deyişle, teknolojinin ilerlemesiyle ve e-duruşma, UYAP vb. yeniliklerin gelmesiyle de teknolojiye uyum kaçınılmaz olmuştur. Mesela, yapay zeka günbegün gelişmektedir. Bu nedenle avukatlık mesleğinde de değişimin parçası olmak kaçınılmazdır. İlk olarak avukatla ofisinde yüz yüze görüşen müvekkil adayları mevcuttu. Ancak hafta içi işyerinde çalışan müvekkil adayları çoğu zaman avukatın ofisine gelememekteydi. Bu nedenle avukat ara-avukata sor hizmetinden yararlanamamaktadır. Şimdi ise telefonda yüz yüze görüşme yapılabilmektedir. Benzer şekilde zoom gibi programlar sayesinde telefonda sunum bile yapılabilmektedir. İkinci olarak insanlar corona virüs salgını devam ederken tehlikeye atmak istememektedir. Muhtemelen bu durum salgın sonrası da devam edecektir. Sonuç olarak bütün bu gelişmeler online hizmetleri hayatımızın kaçınılmaz bir parçası yapmıştır.

Online Avukat Hizmetimiz

Merhaba sayın kullanıcı. Avukatlık hizmeti almak için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Online avukatlık hizmetimiz mevcuttur. Online avukatlık danışma hizmetini almak isterseniz aşağıda size uygun olan hizmete tıklayın. Yine altta yer alan güvenli ödeme aracı sayesinde ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapmak için kredi kartı veya banka kartı gerekmektedir. Ödemelerde taksit yapma imkanı mevcuttur. Taksit sayısı arttıkça sanal pos hizmetinin aldığı komisyon oranı da artmaktadır. Lütfen ödeme yaptıktan sonra bizi arayarak ya da Whatsapptan mesaj atarak bilgisini verin. Kontrol ettikten sonra en hızlı şekilde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

avukat ara avukata sor
avukat ara avukata sor

Sözlü Danışma

Sözlü danışma ücretimiz yarım saate kadar 500 TL olarak ücretlendirilmektedir. Avukatlarımızı hemen arayarak uygun bir saat için randevu alabilirsiniz. Lütfen online avukat danışmanlık hizmetinden yararlanmak amacıyla detaylı bilgi almak için bizi arayınız.

avukata sor

Yazılı Danışma

Yazılı danışma fiyatı yazdığımız dilekçe ya da yaptığımız sözleşmenin sayfa sayısına göre ve harcadığımız zamana-emeğe göre değişiklik göstermektedir. Lütfen avukat danışmanlık hizmetinden yararlanmak amacıyla detaylı bilgi almak için bizi arayınız.

Randevu

Her türlü hukuki sorununuzun çözümü için bizden randevu alınız. Lütfen avukat danışmanlık hizmetinden yararlanmak amacıyla detaylı bilgi almak için bizi arayınız.

www.instagram.com/cankayakurthukuk/

www.facebook.com/cankayakurthukuk

ÇANKAYA&KURT HUKUK BÜROSU
ÖDEME YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ