skip to Main Content
BİZİ ARAYIN +90 272 213 49 50

AFYON AVUKATLIK DIŞINDA HANGİ ŞEHİRLERDE HİZMET VERİYORUZ?

Afyon Avukat olarak görev yapmakta olan Çankaya& Kurt Hukuk Bürosunun iletişim bilgileridir. Büromuz boşanma davası, startup, tazminat hesaplama ve tazminat davaları ağırlıklı olarak çalışmaktadır. İlk olarak ofisimiz Afyonkarahisar ilindedir. Şehrimiz yanı sıra, Isparta, Denizli, Uşak, Burdur, Eskişehir gibi yakın iller başta olmak üzere diğer şehirlerde de hizmet vermekteyiz.

İkinci olarak Afyon Avukat Büroları Arasında Olan, “Çankaya&Kurt Hukuk Bürosu” Avukat Şevket Kurt ve Av. İrem Çankaya tarafından Afyon Merkez’de kurulmuştur. Afyon’da Hukuk Alanında Avukatlık ve Danışmanlık Hizmeti vermektedir. Çankaya&Kurt Avukatlık Bürosu avukatları tarafından, Afyon Merkezde avukat olarak ve Afyon İlçeleri olan; İscehisar, Sinanpaşa, Emirdağ, Dazkırı, Dinar, Çobanlar, Sandıklı, Sultandağı, Çay, Bolvadin, Başmakçı, Bayat ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca İhsaniye, Sultandağı, Başmakçı, Hocalar, Evciler, Bayat, Kızılören, Evciler ilçelerinde avukat olarak hizmet vermekteyiz.

Başka bir deyişle Afyonkarahisarın bütün ilçelerinde duruşma ve iş takipleri yapılmaktadır. Sonuç olarak, Afyon avukatları olan avukatlarımıza ulaşmak için hemen bizi arayın. Ya da iletişim bilgilerinizi bırakın biz size ulaşalım.

AFYON AVUKAT OLARAK HANGİ ALANLARDA HİZMET VERİYORUZ?

Hukuk Büromuzun Çalışma Alanları; boşanma davası, tazminat hesaplama ve tazminat davaları, Startup , Şirketler Hukuku Davaları, İdare Hukuku davalarıdır.

İkinci olarak Ceza Hukuku Davaları, İş Davaları, İcra ve iflas Hukuku Davaları alanında hizmet vermekte. İcra Takipleri de yapmaktayız.

Üçüncüsü ve en önemlisi, Sözleşmeler Hukuku alanında hizmet vermekteyiz.

Başka bir deyişle, hukukun tüm dallarında hizmet vermekteyiz.

Üstelik, resmi dairelerin tamamında müvekkillerine, Çankaya&Kurt Hukuk Bürosu tarafından müvekkillerini temsil hizmeti sunulmaktadır.

Bize Yazın

  İletişim Bilgilerimiz

  Açık Adresimiz:

  Dumlupınar Mah. Ali İhsan Sabiş Cad. Deniz Apt. No:9 Kat:4 Daire:8

  Merkez/AFYONKARAHİSAR

  Çankaya & Kurt Hukuk Bürosu’nu Aramak için tıklayınız

  www.instagram.com/cankayakurthukuk/

  www.facebook.com/cankayakurthukuk